Kompresory

PÍSTOVÉ KOMPRESORY

ŠROUBOVÉ KOMPRESORY

MEDICIÁLNÍ KOMPRESORY

PŘÍSLUŠENSTVÍ

NÁHRADNÍ DÍLY

GENERÁLNÍ OPRAVY

Pístové kompresory Classic, Super Classic a šroubové kompresory PRESS-HAMMER jsou vyráběny přímo v naší provozovně v Mnichově Hradišti, čímž vám můžeme zaručit dostupnost náhradních dílů v případě potřeby výměny. Veškeré náhradní díly si můžete zakoupit v prodejně nebo na našem e-shopu. Pístové kompresory Profi, Hobby, šroubové kompresory SCC a mediciální kompresory CLINICAIR a MEDICAIR jsou vyráběny našimi dlouholetými obchodními partnery, přesto se jakožto autorizovaný distributor a servis rádi postaráme, aby vaše údržba či oprava kompresoru probíhala co nejrychleji a pro vás nejvýhodněji. Pokud si nejste jistí, který kompresor je pro vás vhodný, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, nebo přijďte na naši prodejnu, kde se vám budeme osobně věnovat.

Pístové kompresory

Díky našim dlouholetým zkušenostem s prodejem i výrobou pístových kompresorů si můžete být jisti kvalitou strojů i ostatních služeb, které poskytujeme.
Pístové kompresory jsou využívány v mnoha provozech. Pokud si nejste jisti s výběrem, náš tým vám velice rád pomůže.
V případě zájmu vám i vytvoříme návrh kompresorové stanice zcela zdarma.

Pro více informací klikněte na obrázek kompresoru.

CLASSIC

2,2KW – 7,5KW

SUPER CLASSIC

2,2KW – 7,5KW

PROFI

1,5KW – 3KW

HOBBY

0,75KW – 1,5KW

Šroubové kompresory

Vhodným výběrem šroubového kompresoru pro vaši výrobu, můžete ušetřit nejen při nákupu, ale také při bezproblémovém provozu, o který se postará náš záruční i pozáruční servis.
Pokud si nejste jistí, který kompresor je pro vás vhodný, neváhejte nás kontaktovat.

Pro více informací klikněte na obrázek kompresoru.

 

Mediciální kompresory

Bezolejové mediciální kompresory MEDICAIR a CLINICAIR mají dlouholetou tradici ve zdravotnickém průmyslu. Jsou konstruovány pro bezproblémový, tichý a výkonný provoz, který vám přinese bezolejový, suchý a hygienicky čistý stlačený vzduch. Pokud potřebujete pomoci s výběrem, neváhejte se obrátit na náš tým. Rádi vám pomůžeme.

Pro více informací klikněte na obrázek kompresoru.

Potřebujete s nečím poradit?

Kontaktujte náš zákaznický servis. Jsme vám k dispozici